Horni lista
Leva lista
Home
Schola
O Schole
Vystoupení
Nahrávky a ostatní
Kontakty
Fotogalerie
Členové Scholy
Mimoscholní aktivity
Kniha návštěv
Naše produkce
Filmový klub
Farní časopis
Kunhuta.cz
Ministranti
Noha!
Příští zkouška:
pátek 31.7. v 16:00
sobota 1.8. v 10:00
schola@kunhuta.cz
schola@kunhuta.cz
Aktuálně

7.12.2008 Drobná aktualizace a doplnění nových článků v odkazu vystoupení.

Pepa


9.9.2008 Nový výběr flmů do filmového klubu který bude v sobotu 13.září ve 20:00. více zde.

PepaDVD Novoroční koncert Scholy od sv. Kunhuty - 7. 1. 07Novoroční koncert Scholy od sv. Kunhuty - 7. 1. 07 Režie: 3P; 61 min

Tento koncert, který je hodnocen mezi kritiky jako "zatím nejlepší", byl uspořádán jako poděkování pro Tříkrálové koledníky. Na tomto záznamu uslyšíte pásmo koled, ale jelikož koncert není čistě Vánoční, tak i několik chytlavých písniček. Dále vystoupil jako sólový zpěvák Marek Miko a po něm následovala pětice afrických písní na které jsme se převlékli - a to nejen proto, abychom byli styloví, ale i proto, že do nich byla zakomponovaná poměrně živá choreografie. Celým koncertem provázel Rosťa Dvořák, za což mu tímto děkujeme. Stejně jako jemu, patří díky i Míše Mahlové, koordinátorce Tříkrálové sbírky, která se podílela na organizaci koncertu. Zvukovou nahrávku koncertu pořídil Pája Dvořák, který se staral i o celkové ozvučení a za videonahrávku můžeme být vděční Pavlu Peňázovi.

DVD Tříkrálový koncert - 13. 1. 08Tříkrálový koncert - 13. 1. 08 Režie: 3P; 72 min

Oproti loňskému vystoupení byl tento koncert velká změna. Celou akci totiž organizoval Marek Miko, který se tímto s naší scholou rozloučil. Všechny písně a texty, kterými zněl kostel, vybíral právě on a výběr se mu opravdu povedl. Ve zpěvu se střídala celá schola s kvartetem (ve složení: Gabča a Jarča Cackovi, Pavel Mlynář a Marek Miko) a v programu zaznělo i několik varhanních skladeb. Veškerý výtěžek z koncertu putoval na konto oblastní charity Žďár nad Sázavou. Za ozvučení můžeme děkovat opět Pavlu Dvořákovi a za videonahrávku Pavlu Peňázovi. Zvukový záznam upravil Pepa Dvořák.

Pokud byste si chtěli pořídit některé z těchto DVD, stačí nás kontaktovat na mailu schola@kunhuta.cz. Záznam z letošního koncertu je také k dostání na faře.


CD scholy

Na CD scholy se usilovně pracuje :-).

Gabča

Update:

Podle nejnovějších zpráv ze zákulisí se na CD stále pracuje. A podle neověřených informací byla navázaná spolupráce s novým zvukařem.

Blesk

Update2:

První velká reportáž z nahrávání nového cd + první kompletní píseň. zde

Pepa

NEW Update3!!!:

by Ano, ano, ano! Konečně je to tady! Máte možnost se konečně dozvědět holá fakta. My totiž víme, že už se dlouho všude spekuluje o tom, kdy konečně vydáme naše CD a tak Vám chceme přinést odpovědi na Vaše otázky. Doufáme, že je v následujících řádcích najdete.

Ještě před nedávnem (ale po docela dlouhou dobu) jste se mohli na našich stránkách dočíst, že neustále pracujeme na novém CD. Nebyly to mylné informace, opravdu ne. Na našem cédéčku se opravdu pracuje. Nahrávali jsme ho sice před nějakým tím pátkem, ale neustále probíhají úpravy a ještě nám chybí nahrát pár písniček. Prozatím Vám nemůžeme říct přesný termín kdy by mělo být na světě a to z jediného důvodu - sami nevíme. Pro ty z Vás, které právě zasáhla velká rána máme poměrně velkorysou kompenzaci! Za uplynulý rok jsme stihli natočit dvě DVD.

SiMMaS